Torebka granatowa ze skóry

Torebka granatowa ze skóry

Kobiety noszą torebki, a mężczyźni aktówki. W zależności od wykonywanej czynności i sytuacji wybór pada na różne rodzaje. Każda kobieta powinna mieć w swojej szafie przynajmniej 3 typy torebek: kopertówka, listonoszka i XXL.

Kopertówka

Granatowe torebki skórzane typu kopertowego raczej nie nadają się na bale dyskoteki. Bardziej odpowiednim miejscem dla nich jest spotkanie wieczorowe przy kawie ze znajomymi, albo biznesowe. Ich zadaniem jest pomieścić najbardziej niezbędne rzeczy, oraz podkreślić kreację. Najczęściej trzyma się w niej jedynie dowód rejestracyjny, portfel, klucze i telefon. Istnieje też możliwość zakupienia portfela na kształt kopertówki. On także pomieści wszystkie potrzebne rzeczy, tylko ma w sobie więcej kieszonek. Ta mała torebka podkreśla kobiecość każdej pani. Jest najbardziej opłacalnym wyborem w spotkaniach biznesowych oraz na randkach

Listonoszka

Jest to podobno najbardziej uniwersalny styl torebki. Bez względu na to czy panienka jest wysoka, niska, gruba czy szczupła, prezentuje się z nią pozytywnie. Może być mała, średnia i duża, rozciągnięta bardziej poziomo lub pionowo. Ogólnie zazwyczaj rozciągnięcie jest pionowe i ma ona kształt prostokąta. Posiada wiele kieszeni zarówno zewnętrznych jak wewnętrznych. Zazwyczaj posiada podziałki specjalnie przeznaczone na portfel lub telefon. Jest robiona z różnych materiałów i w różnym odcieniu. Rzadko kiedy posiada uchwyty. Zazwyczaj ma jeden długi pasek do przerzucenia przez ramię.

Duża torebka o typie XXL

Jak sama nazwa wskazuje są to stosunkowo duże wersje torebek, które są w stanie pomieścić zeszyty A4. W ostatnich czasach czarne oraz granatowe torebki skórzane XXL cieszyły się ogromną popularnością, która póki co nie spada. Jest to bardzo często wybierany typ przez uczniów gimnazjum i studentów. Matki rezygnują z życia zawodowego na cześć dzieci też preferują ten typ. Przy czym u nich jest to raczej podyktowane tym, że taka torebka dużo pomieści i można schować w niej wszystko co może się przydać dziecku np. podczas spaceru. Oczywiście także musi być miejsce na leki książeczki zdrowia i wszystkie inne ważne dokumenty, którymi zazwyczaj zajmuje się ona. Ten typ jest przydatny kiedy wychodzi się na miasto aby pozałatwiać sprawy urzędowe, albo na spacer z dziećmi.

Katarzyna

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *