Portfel dla pań

Portfel dla pań

Kobiety kochają kolorowe rzeczy. Każda wystawa sklepowa nawet w sposób nieświadomy przyciąga ich wzrok. Jest tak dlatego, że mózg płci pięknej musi być cały czas włączony. Panowie mają ten niesamowity dar, że potrafią wyłączyć go na chwilę i o niczym nie myśleć. Panie z kolei potrzebują nieustannego ataku bodźców. Im mocniejszy, bardziej wyróżniający się bodziec, tym lepiej, bo na dłużej może przyciągnąć wzrok. Dlatego panie już od dziecka wybierają bardziej kolorowe ubrania, noszą biżuterię i mają wiele par butów. Jest to nie lada problem dla przeróżnych firm, chociaż jednocześnie korzyść, ponieważ to właśnie ta płeć najczęściej odwiedza sklepy. W przypadku ubrań, stworzenie kolorowych i podobających się wzorów nie stanowi większego problemu, inaczej prezentuje się sprawa w kwestii portfeli. Ten mały przedmiot zawiera wszystko co jest potrzebne do funkcjonowania w społeczeństwie. Dlatego też najczęściej kupowany jest portfel damski duży, który jest w stanie pomieścić dużo więcej ważnych dokumentów. Panie mają ten komfort, że nie muszą wkładać go do kieszeni, a jedynie do torebki, więc ogranicza je jedynie wielkość rzeczonej torby.

Portfel damski duży

Ten piękny obiekt którego pożąda wiele kobiet nie służy tylko do płacenia w sklepie za nowe ubrania. Najważniejsze jest w nim to aby był funkcjonalny. Naturalnie to co jest duże ma dużą ilość kieszeni które dodatkowo mają kieszenie w kieszeniach zapewnia większe możliwości organizacji. Panie jako obrończynie ogniska domowego bardzo sobie cenią noszenie ze sobą zdjęć swojej rodziny. Jest to naturalnie spotykane coraz rzadziej, ale nadal w portfelach zarówno męskich jak i damskich robiona jest przynajmniej jedna półprzejrzysta kieszonka właśnie na fotografie. Kobiety cenią sobie kieszonkę na monety. Panowie mają obecnie tendencję do pozbywania się jej, panie zaś, aby była ona utwardzona i posiadała dużo miejsca.

Oczywiście każdy portfel damski musi zawierać od kilku do kilkunastu kieszonek na karty. Bardzo często nie służą one do płacenia tylko są to karty lojalnościowe. Zawierają one dużo miejsca, a płeć piękna uwielbia je zbierać. Naturalnie rodzi to tendencję do kupowania coraz większych i większych egzemplarzy portfeli. Oczywiście nie dotyczy to pań bizneswoman. Dla nich portfel jest elementem dbania o wizerunek, więc nie może być ani gruby ani chudy. Musi być elegancki, zadbany, najlepiej ze skóry. Dozwolone elementy to zamek błyskawiczny albo klamry, dominuje minimalizm. Inaczej musi się prezentować portfel zastępujący torebkę. Wtedy dużo zdobień jest elementem mile widzianym.

Katarzyna

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *